De eerste werkdag bij een nieuwe baan is vaak een bijzondere en spannende ervaring. Je wilt een goede indruk maken, en tegelijkertijd komt er veel op je af: nieuwe gezichten, een onbekende werkomgeving en allerlei informatie. Het is normaal om je hierdoor overweldigd te voelen, maar een goede voorbereiding kan een groot verschil maken. Hoe bereid je je goed voor en wat kun je verwachten? Hieronder vind je tips om je eerste werkdag soepel te laten verlopen en dat jij vol zelfvertrouwen je nieuwe uitdaging aan kan gaan!
Ontdek de mogelijkheden bij BR-Flex en start binnenkort ook jouw eerste werkdag! Bekijk onze vacatures en wie weet heb jij binnenkort een nieuwe baan.
Ben je toe aan meer verantwoordelijkheid binnen productie of logistiek en vind je het leuk om collega’s te ondersteunen en overzicht te houden? Als Assistent Coördinator Inpak in Coevorden zorg je samen met de Coördinator Inpak dat de afdeling goed blijft draaien. Je verdient tussen €2.850 en €3.200 bruto per maand en krijgt de mogelijkheid om op termijn door te groeien naar Coördinator Inpak.Je controleert goederen die vanuit de productie binnenkomen op onder andere kleur, afmetingen, aantallen en lengte. Daarna zorg je ervoor dat orders correct worden verzameld, verpakt, gelabeld en verzendklaar worden gemaakt. Ook verwerk je goederen administratief en werk je met de aanwezige verpakkingsmachines.Als Assistent Coördinator Inpak kijk je verder dan alleen je eigen werkzaamheden. Je houdt overzicht over wat er op de afdeling gebeurt, helpt collega’s wanneer dat nodig is en neemt bij afwezigheid van de Coördinator Inpak zijn werkzaamheden over. Zo leer je stap voor stap steeds meer over plannen, organiseren en het begeleiden van collega’s.
Zoek je een magazijnfunctie met meer afwisseling dan alleen orders verzamelen? Als Allround Magazijnmedewerker in Coevorden houd je je bezig met voorraad, orderverwerking, laden en lossen én ondersteun je waar nodig de Technische Dienst. Je verdient tussen €2.700 en €3.200 bruto per maand en krijgt de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen richting Keurmeester.Je zorgt ervoor dat goederen op de juiste plek terechtkomen en dat bestellingen compleet en op tijd klaarstaan. Aan de hand van picklijsten verzamel je producten, controleer je orders en houd je de voorraadadministratie bij. Ook help je bij het laden en lossen van vrachtwagens, zowel handmatig als met de heftruck.Naast het logistieke werk ondersteun je het hoofd van de Technische Dienst bij verschillende praktische werkzaamheden. Daardoor combineer je logistiek, techniek en controle in één functie en krijg je de kans om steeds meer verantwoordelijkheid op te pakken.
Geen ploegendienst, wel zelfstandig technisch laswerk. Als MIG/MAG Lasser Dagdienst in Vriezenveen werk je aan stalen producten die nauwkeurig volgens tekening moeten worden opgebouwd. Je verdient tussen €3.100 en €3.400 bruto per maand en bent iedere vrijdagmiddag vrij.Je werkt voornamelijk met lasproces 135. Daarbij verwerk je staalplaat van ongeveer 1,5 tot 6 millimeter en bouw je verschillende producten op vanaf technische tekening. Je bepaalt de juiste volgorde, hecht onderdelen en last de constructie daarna volledig af.Het gaat niet om steeds hetzelfde product. Juist de afwisseling tussen tekeningen, maatvoering en verschillende constructies maakt het werk interessant. Je controleert je eigen werk en zorgt dat het product technisch én visueel goed wordt afgeleverd.
Kun jij zelfstandig vanaf technische tekening een stalen constructie opbouwen en aflassen? Als Constructielasser MIG/MAG in Vriezenveen werk je aan verschillende onderdelen en constructies van staal. Je werkt 38 uur per week in vaste dagdienst en op vrijdagmiddag begint je weekend al.Je krijgt een technische tekening en verzamelt de juiste onderdelen. Vervolgens stel je de constructie samen, hecht je de delen op de juiste positie en las je deze volledig af. Je werkt voornamelijk met MIG/MAG proces 135 en plaatmateriaal van ongeveer 1,5 tot 6 millimeter dik.Tijdens het werk controleer je zelf de maatvoering, lasnaden en afwerking. Je krijgt dus verantwoordelijkheid over het complete laswerk en levert een product af waar je zelf achter kunt staan.
Ben jij graag actief bezig en vind je het belangrijk dat goederen vanaf binnenkomst tot verzending goed geregeld zijn? Als Heftruckchauffeur Dedemsvaart in Dedemsvaart werk je 40 uur per week in dagdienst en verdien je tussen €2.750 en €2.900 bruto per maand.Als Heftruckchauffeur Dedemsvaart wissel je gedurende de dag verschillende werkzaamheden af. Je controleert leveringen, zet producten op de juiste plek en verzamelt bestellingen die klaar moeten voor verzending.Je werkt als Heftruckchauffeur Dedemsvaart binnen een betrokken team waar overzicht en nauwkeurig werken belangrijk zijn. Je krijgt verantwoordelijkheid over je eigen werkzaamheden en helpt collega’s wanneer het druk is.
Zorg jij er graag voor dat collega’s nooit misgrijpen en materialen precies op tijd klaarstaan? Als Magazijnmedewerker Heftruck in Dedemsvaart vorm jij de schakel tussen het magazijn, productie en assemblage. Je werkt 40 uur per week in dagdienst en verdient tussen €2.750 en €2.900 bruto per maand.Als Magazijnmedewerker Heftruck begint je werk bij de goederenontvangst. Je controleert leveringen, verwerkt deze in het systeem en zorgt dat materialen op de juiste plek terechtkomen. Vervolgens verzamel je onderdelen voor productie en assemblage en maak je uitgaande orders compleet.Je werkt als Magazijnmedewerker Heftruck in een schone technische omgeving waar overzicht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. Je bent gedurende de dag zowel praktisch in het magazijn als met de administratieve verwerking van goederen bezig.
Een goede basiskennis van het bedrijf helpt enorm om de organisatie te begrijpen. Lees de website door en duik eventueel in de social media van het bedrijf. Zo laat je zien dat je betrokken bent en initiatief toont.
Bekijk de route van te voren en plan wat extra reistijd in, zo kun je ontspannen aankomen. Door op tijd te zijn laat je een goede eerste indruk achter en begin je de dag relaxed. Niets is zo vervelend als te laat en gehaast binnen te komen.
Je hoeft niet alle informatie op de eerste dag meteen te weten en te onthouden, dat wordt ook niet van jou verwacht. Stel vragen over je taken en over het team. Begrijp je iets niet? Vraag om verduidelijking. Dit laat zien dat je geïnteresseerd en leergierig bent.
Sommige bedrijven hebben kledingvoorschriften, vraag hier van te voren naar. Kijk ook op de sociale media pagina van het bedrijf naar foto’s van medewerkers en zie hoe ze gekleed zijn. Krijg je werkkleding? Zorg dat je deze op tijd bezit of dat je soort gelijke kleding aantrekt wanneer je het nog niet bezit.
Een nieuwe baan betekent ook nieuwe collega’s, stel jezelf voor en maak een kort praatje. Probeer de namen te onthouden, maar lukt dit niet? Dan word dit je echt wel vergeven. Er komt zoveel nieuwe informatie op je af op z’n eerste dag, in de loop van de tijd kan je alle namen onthouden.
Je bent niet voor niets aangenomen voor je nieuwe functie. Heb vertrouwen in dat jij de werkzaamheden kan en dat je in de organisatie past. Wees gewoon jezelf en laat alle nieuwe dingen op je af komen!
Met deze voorbereiding ben je klaar om die eerste werkdag tegemoet te gaan en een geweldige start te maken. Veel succes en geniet van deze spannende stap!
Ken jij BR-Flex nog niet? Kom meer te weten over ons verhaal en onze visie.
Laat je gegevens achter, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op en sturen we jou vacatures die geschikt zijn voor jou!